מי בסטודיו

נעמה הנקין, סטודיו המעבדה
צילום: רבקה נרקיס
סטודיו המעבדה עוסק ביצירת זהות חזותית לעסקים ולארגונים. השירות שנותן צוות הסטודיו מתחיל בפרוייקט בודד, דרך עיצוב שפה ויזואלית מקיפה לעסק וממשיך בליווי מתמיד של עסקים, חברות, עמותות וארגונים.
את הסטודיו הקימה בשנת 2008 נעמה הנקין, בוגרת מכללת אסכולה ומכללת אמונה.

נעמה בנימה אישית:
התאהבתי בעיצוב כשהבנתי שזו אמנות של פתרון בעיות. אין דבר מאתגר עבורי מהצורך להגות רעיון מבריק ללוגו חברה, דף בית לאתר, גריד לקטלוג מוצרים או אייקון לממשק משתמש, תוך לקיחה בחשבון של המאפיינים היחודיים של קהל היעד. ואז מגיע הרגע הזה שבו הערפל מתבהר, השרבוטים בספר הסקיצות מתלכדים לקונספט חד ויצירתי ואני יודעת בדיוק איך הפרוייקט הולך להיראות. ו... אל תגלו ללקוחות שלנו, אבל לעתים לא רחוקות אנחנו ממשיכים לשייף את הפרוייקט גם אחרי שהלקוח כבר אישר, כי זה מוכרח להיות מושלם. סטודיו המעבדה הוא המקום שבו אני עושה את מה שאני הכי אוהבת.
Catering to English speaking clientele in Israel, Ma'abada studio for graphic design provides quality, cutting-edge design services to prestigious institutions throughout Israel. Owned and operated by Naama Hankin, this dynamic up-and-comer has successfully proven her abilities to translate her client's needs into high quality design lines, in an efficient and timely manner. Naama works with each client individually throughout the process, to create a single marketing design for all advertising, business, and marketing needs. Her expertise unifies company branding, logo and trademark across the board, creating a memorable brand identity, and elevating her clients well above the competition.