השיטה שלנו - איך זה עובד

השיטה שלנו

בסטודיו המעבדה אנחנו יוצרים שפה ויזואלית שמרכיבה את הזהות החזותית של הארגון, העסק או החברה. מספר רב של אלמנטים חזותיים מרכיבים יחד את השפה הויזואלית שתלווה את העסק בכל יישום, חומר שיווקי מודפס או מקוון, תערוכות ועוד.

בעולם עמוס בגירויים ויזואליים, עסק שרוצה להותיר חותם לא יכול להסתפק בעיצוב, יפה ואסתטי ככל שיהיה. הוא צריך לייצר לעצמו זהות חזותית זכירה, מבודלת, מותאמת לערכי המותג וכזו שמדברת בשפה שתדבר אל משתמש הקצה - הלקוח - תיצור את הקשר הרגשי שלו למותג ותניע אותו לפעולה הרצויה.

שיטת העבודה שלנו הוכיחה את עצמה בפרוייקטים הרבים שביצענו בסטודיו מאז הקמתו.

 

מחקר
כדי ליצור שפה ויזואלית זכירה, מבודלת ורלוונטית, אנחנו לא מתחילים בעיצוב אלא במחקר. כאן שיתוף הפעולה איתך, בעל העסק, הוא קריטי. אין מי שמכיר את השוק שלך  ואת משתמשי הקצה יותר ממך.
אנו בסטודיו המעבדה נשמע אותך, נלמד ממך את גבולות הגיזרה של השוק בו אתה פועל, ואת האילוצים והתכונות הייחודיות לשוק. נערוך מחקר על המתחרים ועל קהלי היעד ונלמד היטב את השפה והמושגים הרלוונטיים, על מנת לקבל תמונה מלאה שתאפשר לנו לספק לך פתרון מצויין. אחרי המחקר האסטרטגי יגיע תורו של המחקר החזותי: בניית לוח השראה, מציאת עולמות תוכן רלוונטיים, איסוף חומרים.

השיטה שלנו

קונספט
המחקר שערכנו יוביל אותנו לשלב המרתק והמשמעותי ביותר בתהליך העיצוב - שלב הקונספט, הרעיון שמאחורי השפה הויזואלית. שפה ויזואלית טובה מתחילה בלוגיקה מצויינת. קונספט חד ומדוייק מבית המעבדה מבוסס על שילוב של חשיבה אסטרטגית עם הברקה קריאייטיבית, כדי לבנות זהות שתהיה נכונה והולמת, אך גם ייחודית וזכירה.

השיטה שלנו

סקיצות
כשהקונספט מובנה ומחודד, אפשר לעבור לסקיצות. השרבוט החופשי והמשוחרר במחברת הסקיצות קורם עור וגידים על מסך המחשב. אתה, הלקוח, תקבל את הסקיצות ברמת גימור גבוהה ותתבקש לבחור מתוכן את זו שעונה בצורה המיטבית על צרכיך.

השיטה שלנו

גימורים
תהליך יצירת השפה הוא כזה המשותף לסטודיו וללקוח. אנו ניתן לך את נקודת המבט של אנשי המקצוע, נשים עבורך דגש על ההיבטים החזותיים והשיווקיים כאחד של הפרוייקט, נכוון ונלווה תוך שימוש בנסיוננו הרב בתחום. אתה, הלקוח, תקבל את ההחלטות הסופיות, ובהתאם להחלטותיך יתבצעו שיפורים וגימורים עד לתוצאה הסופית.

השיטה שלנו

ליווי מתמשך
הפרוייקט המשותף הראשון יהיה זה אשר יבנה שפה ויזואלית ייחודית שתיצור את הזהות החזותית של העסק שלך. בהמשך הדרך, הסטודיו ימשיך ללוות את העסק בכל החומרים השיווקיים, מודפסים ומקוונים, כאשר הזהות החזותית המבודלת והייחודית באה לידי ביטוי בכל פריט שיופק על ידינו.
אנו מלווים גם עסקים וארגונים בעלי זהות חזותית קיימת.